Najważniejsze Informacje

Formularz zwrotów jest dostępny tutaj.

Przy każdym z produktów (w prawym, dolnym rogu strony) Klient zostanie poinformowany o przewidywanym czasie wysyłki produktu. Termin wysyłki, który pokazujemy jest jedynie estymacją i może różnić się od czasu rzeczywistego.

Firma AINT gwarantuje całkowity zwrot kosztów ubrania bez uwzględnienia kosztów wysyłki zwrotnej (Klient musi zapłacić za wysyłkę zwróconego produktu).

Informacje dotyczące: cen i kosztów dostawy, metod płatności oraz własności intelektualnej podane są w zakładce „Terms of Use”.

Dostawa

Zamówienia dostarczy kurier pod wskazany adres zamieszkania zawarty w formularzu na stronie. Przy każdym z produktów (w prawym, dolnym rogu strony) Klient zostanie poinformowany o przewidywanym czasie wysyłki produktu. Termin wysyłki, który pokazujemy jest jedynie estymacją i może różnić się od czasu rzeczywistego. Choć bardzo staramy się by ubrania docierały do Klientów jak najszybciej, w przypadku nieoczekiwanych wydarzeń czas wysyłki może zostać wydłużony. Firma AINT nie bierze odpowiedzialności za dłuższy czas wysyłki produktu.

Dokładamy wszelkiej staranności by wysłać produkt tak szybko jak tylko możemy. Jeśli Klient nie uzyska produktu w prognozowanym czasie zachęcamy do kontaktu mailowego. Postaramy się wyjaśnić sprawę najszybciej jak będzie to możliwe.

Zwroty

Firma AINT gwarantuje całkowity zwrot kosztów ubrania bez uwzględnienia kosztów wysyłki zwrotnej. Klient samodzielnie musi pokryć koszty wysłania ubrania. Gwarantowany zwrot kosztów jest tylko akceptowalny, gdy wszystkie elementy zamówienia (ubranie oraz pudełko wewnętrzne) zostaną zwrócone w niezmienionym stanie. Produkt nie może być uszkodzony, zabrudzony, uprany, zmodyfikowany ani noszony (poza przymierzeniem). Również pudełko główne (wewnętrzne), w które zapakowane jest ubranie musi zostać zwrócone w niezmienionym stanie. Produkt musi posiadać wszystkie metki i etykiety.

Klient zwraca ubranie przy pomocy wypełnienia formularza zwrotów, który znajduje się w zakładce „Shipping and Returns” (na samej górze strony). Na wszelkie dodatkowe pytania odpowiemy za pomocą kontaktu mailowego.

Rezygnacja z Zamówienia

W przypadku rezygnacji z zamówienia klient ma 14 dni na zwrot produktu bez podania przyczyny, co jest zagwarantowane ustawowo. Po tym czasie zwrot produktu jest możliwy jeśli zostaną spełnione warunki gwarancji. Koszt wysłania paczki zwrotnej pokrywa klient.

Przebieg Procesu Reklamacyjnego

W przypadku rezygnacji z zamówienia Klient powinien wypełnić formularz zwrotów, który jest dołączony tutaj. Formularz, wraz z paragonem i zamówieniem należy odesłać na adres: Rymarska 16, Warszawa 02-654. Reklamacja jest możliwa jeśli produkt zostanie zwrócony w ciągu 14 dni lub gdy dany produkt obejmuje gwarancja. Jeśi pojawiłby się jakieś nieścisłości, prosimy o kontakt na maila: support@aintclothing.com.

Gwarancja

W wypadku wykrycia jakichkolwiek wad zakupionego produktu firma AINT przestrzega praw ustawowo przysługujących Klientowi. Jeśli Klient zauważy jakiekolwiek widoczne wady materiału lub uszczerbki powstałe w wyniku transportu należy jak najszybciej wypełnić formularz zgłoszeniowy i odesłać produkt.